Που θα μας βρείτε
Δείτε τα Βίντεο μας

Διατροφή


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (17-18/10/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (10-11/10/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (03-04/10/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (26-27/09/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (19/09/2020)
Print

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-9- 2020
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ BEBIDES FOOTBALL SPORT CENTER
9.00 -2012-2013
10.30 - 2009 (1)-2011 (1-2)
12.00 -2009 (2) -2010-2014/15
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 2007 (2) ΒΑΟ.
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ16 2005 ΑΣΤΕΡΙΑ
15.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ17 2004 ΑΣΤΕΡΙΑ
16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ K15 2006 ΑΡΗΣ Κ15
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 PLANET Κ13 2008 (2) ΣΧΟΛΑΡΙ
14.00 PLANET Κ14 2007 (1) ΑΡΗΣ Κ14



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (19-20/06/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (7-8/03/2020)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020
  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ FOOT/SPORT CENTER BEBIDES
9.00 -2006 9.30-2003 11.00-2004 12.30-2005
10.15 -2014-2011 (2)      
11.30 -2013      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 JOGA BSC Κ12 2008 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11.00 JOGA BSC Κ10 2010 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
12.30 JOGA BSC K8 2012 (2) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 CHAMPIONS Κ11 2009 (1) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10.15 CHAMPIONS Κ11 2009 (2) ΑΡΗΣ 2
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΛΕΟΝΤΩΝ Κ10 2010 (1) ΠΑΟΚ
11.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ10 2010 ΑΡΗΣ 1
13.00 ΤΖΙΟΛΑ Κ8 2012 (1) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 JOGA BSC K9 2011 (2) ΠΕΡΑΙΑ
10.30 JOGA BSC Κ8 2013 (1) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
12.00 JOGA BSC Κ12 2010 (1) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
13.30 JOGA BSC Κ12 2009 (2) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 SHOOTERS Κ10 2010 (2) ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
11.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ10 2011 (1) ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔ.
11.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ7 2013 (2) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣ/ΚΩΝ
11.30 LOVE Κ12 2008 (1) ΑΣΤΕΡΙΑ
12.30 LOVE Κ12 2008 (2) ART S.SC.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 (2) PROSOCCER
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 2006 (2) AE.ΠΥΛΑΙΑΣ
15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ K14 2007 (1) ΤΟΥΜΠΑ FC
16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 2006 (1) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ.


  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (29/02/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (22-23/02/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (15-16/02/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (08-09/02/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (01-02/02/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (25-26/01/2020)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/01/2020
  BEBIDES SPORT CENTER ΟΙ ΠΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.00 -2004      
11.00 -2003      
12.00
2014-2013-2011 (2)
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Κ14 2006 (1) ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔ.
10.30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Κ15 2005 ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 JOGA BSC Κ12 2008 ΜΑΛΑΚΟΠΗ
10.15 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 2010 (2) ΑΡΗΣ 1
10.30 CHAMPIONS Κ11 2009 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11.45 CHAMPIONS Κ11 2009 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 (2) ΟΛΥΜΠ.ΚΥΜΙΝΩΝ
16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 2006 (2) ΑΕ.ΠΥΛΑΙΑΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/01/2020
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.15 LOVE Κ12 2008 (2) ΑΣΤΕΡΙΑ
11.30 LOVE Κ12 2008 (1) ΠΑΟΔ
11.30 SHOOTERS Κ10 2010 (1) ΑΡΣΑΚΛΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 JOGA BSC Κ8 2012 (2) ΜΕΝΤΕΚΑΣ
10.00 JOGA BSC Κ9 2011 (2) ΜΕΝΤΕΚΑΣ
10.00 JOGA BSC Κ11 2009 ΑΕ. ΕΥΟΣΜΟΥ
11.15 JOGA BSC Κ10 2010 ΑΛΕΞ.ΚΙΛΚΙΣ
14.30 JOGA BSC Κ9 2011 (1) ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.30 ΤΖΙΟΛΑΣ K8 2012 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.45 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 2010 ΠΟΣ.ΚΑΛΑΜ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 ΠΡΩΤΕΑΣ-Κ14
15.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 2005/6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ



 



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (18-19/01/2020)
Print
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/01/2020
  BEBIDES SPORT CENTER ΟΙ ΠΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.00 -2013      
11.00 -2014      
12.00 -2011 (2)      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.30 ΔΗΜ.ΠΑΟΝΕ Κ15 2005 ΠΑΟΝΕ
10.30 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ13 2007 (1) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
12.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ14 2006 (1) ΠΡΟ ΣΟΚΚΕΡ ΣK.
13.30 ΜΙΚΡΑΣ Κ17 2003 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ. 2
15.00 ΚΑΡΔΙΑΣ Κ16 2004 ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.15 CHAMPIONS Κ11 2009 (2) ΑΡΤΣΟΚΚΕΡΣΚ.
11.30 CHAMPIONS Κ11 2009 (1) ΑΝ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.30 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 2010 (2) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
12.00 BEBIDES Κ10 2010 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
14.15 JOGA BSC Κ12 2008 ΑΟ.ΣΟΥΤΕΡΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 (2) ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙ-Κ14
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 2006 (2) ΠΟΞ.
16.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/01/2020
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.30 LOVE Κ12 2008 (2) ΧΑΝΘ 1
12.45 LOVE Κ12 2008 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.15 JOGA BSC Κ8 2012 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
10.00 JOGA BSC Κ9 2011 (1) ΜΕΝΤΕΚΑΣ-Κ10
13.15 JOGA BSC Κ10 2010 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
13.30 JOGA BSC Κ9 2011 (2) ΠΑΟΝΕ
14.00 JOGA BSC Κ11 2009 (2) ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ.
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 SHOOTERS K10 (6Χ6) 2010 (1) ΑΟ.ΣΟΥΤΕΡΣ
12.45 ΤΖΙΟΛΑΣ K10 2010 (1) ΑΝ.ΠΑΝΟ/ΤΟΣ
12.30 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ8 2012 (1) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 2005/6 ΠΥΡΣΟΣ



 



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (11-12/01/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (03-04/01/2020)
Print



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (21-22/12/2019)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.30 -2014
12.30-2011 (2)
14.00-2005
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ14 2006 (1) ΑΡΗΣ
11.30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Κ17 2003 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ
13.30 ΔΗΜ.ΚΑΛΑΜ. Κ16 2004 ΠΑΟΔ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.30 BEBIDES FSC Κ10 2010 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚ.
11.00 BEBIDES FSC Κ7 2013 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
11.30 BEBIDES FSC Κ6 2014 ΠΡΩΤΕΑΣ
12.00 BEBIDES FSC Κ8 2012 (2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
13.00 BEBIDES FSC Κ10 2011 (1) SHOOTERS
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 2010 (2) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
10.15 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ11 2009 (2) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11.30 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 2010 (1) ΗΦΑΙΣΤΟΣ
13.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ8 2012 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 2006 (2) ΑΣ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10.00 JOGA BSC Κ12 2009 (1) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡ.
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.00 JOGA BSC Κ7 2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜ.
14.00 JOGA BSC Κ9 2011 (2) ΓΕΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.
15.00 JOGA BSC Κ12 2008 ΤΡΙΛΟΦΟΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤ/ΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 2007 (1) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚ.
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ12 2008 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2008 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
14.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 2007 (2) AJAX-STARS
15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15
2005 ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣ/ΔΑ



 



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (14-15/12/2019)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.00 -2014      
10.30 -2011 (2)      
11.45 -2013      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ17 ΝΕΩΝ 2003 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.
10.30 ΔΗΜ.ΚΑΛΑΜ. Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007(1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
12.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ16 ΝΕΩΝ 2004 ΓΕΡΜ.ΑΚΑΔΗΜ.
15.00 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔ.-05
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ATHLETIKPARC Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠΙΑ.
9.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (2) ΑΤΡΟΜΙΤΟΣ ΠΛΑΓ.
9.00 JOGA BSC Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (2) ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
11.30 JOGA BSC Κ12 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 (2) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12.45 JOGA BSC Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (1) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 ΠΑΙΔΩΝ 2007 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.30 BEBIDES Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2011 (1) ΠΑΟΔ
11.30 BEBIDES Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013  
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΖΙΟΛΑ Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΝΑΓ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝ.
10.15 ΤΖΙΟΛΑ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (2) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡ.
10.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (2) ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
11.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (1) ΑΚ.ΑΡΣΑΚΛΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.30 JOGA BSC Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2011 (2) ΑΛΕΞ.ΚΙΛΚΙΣ
12.45 JOGA BSC Κ9 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2011 (2) ΠΑΟΝΕ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 SHOOTERS Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (3) SHOOTERS ACAD.
14.00 SHOOTERS Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 ΑΡΗΣ
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2007 (1) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΠΟ.ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΒΑΟ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (7-8/11/2019)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.15 -2014      
12.30 -2013-2011 (2)      
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΙΚΡΑΣ Κ17 ΝΕΩΝ 2003 ΑΚ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9.00 LOVE Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ.
10.30 ΜΙΚΡΑΣ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007(1) ΠΟΣ.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.30 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
12.00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Κ16 ΝΕΩΝ 2004 ΠΑΟΔ
15.00 ΠΥΛΑΙΑΣ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΑΟ.ΣΟΥΤΕΡΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 JOGA BSC Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (2) ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
10.15 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (2) ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ.
11.30 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡ.
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2007 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ΑΕ.ΑΜΠΕΛ/ΠΟΝ
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.00 BEBIDES Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (2) ΜΑΡΘΩΝΑΣ
11.00 BEBIDES Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2013 (1) ΜΑΡΘΩΝΑΣ
12.00 BEBIDES Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013 (2) ΜΑΡΘΩΝΑΣ
13.00 BEBIDES Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 ΠΑΟΔ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
10.15 ΤΖΙΟΛΑ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
11.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ9 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (1) ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑ.
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
12.45 JOGA BSC Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2011 (2) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
14.00 JOGA BSC Κ9 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2011 (1) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑ.
14.45 JOGA BSC Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 20Ο9 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.30 LOVE Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (1) ΑΣΤΕΡΙΑ
10.15 SHOOTERS Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (3) ΑΝΑΓ.ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.30 ATHL.PARK Κ12 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 ΠΑΟΔ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2007 (2) ΜΕΛΙΤΕΑΣ
17.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ



  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (30/11/2019-01/12/2019)
Print
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
10.15 -2011 (2)-2014      
11.15 -2013      
         
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝ. Κ17 ΝΕΩΝ 2003 ΑΕ.ΚΡΗΝΗΣ
9.00 ΜΙΚΡΑΣ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007(1) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
10.00 ΡΥΣΙΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005 ΑΝΑΓ.ΡΥΣΙΟΥ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
11.30 JOGA BSC Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
15.15 JOGA BSC Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (2) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 LOVE Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (1) ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ.
9.30 BEBIDES Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥ. 2010 (3) ΕΘΝ.ΠΥΛΑΙΑΣ
10.45 ΛΕΩΝΤΩΝ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (1) ΠΡΩΤΕΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (2) ΑΠΟΛ.Κ.ΣΧΟΛ.
12.45 ΤΖΙΟΛΑΣ Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ9 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2011 (1) ΠΑΟΚ
17.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2007 (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
         
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1-12-2019
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.15 JOGA BSC Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (2) ΑΧ. ΠΕΡΑΙΑΣ
11.30 JOGA BSC Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013 (1) ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13.30 JOGA BSC Κ7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2013 (2) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
13.30 JOGA BSC Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (1) ΜΕΝΤΕΚΑΣ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
9.00 LOVE Κ12 ΠΡΟΠΑΙΔ. 2008 (1) ΑΧ.ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9.00 SHOOTERS Κ10 ΠΡΟΤΖΟΥΝ 2010 (3) ΤΟΥΜΠΑ FC.
10.00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Κ16 ΝΕΩΝ 2004 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10.30 ΤΖΙΟΛΑ Κ8 ΠΡΟΤΖΟΥΝ. 2012 (1) ΑΚΑΔ.ΟΛΥΜΠ.
11.30 ATHL.PARK Κ12 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2008 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩ.
14.00 CHIAMPIONS Κ11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2009 (2) ΧΑΝΘ
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ. ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ
14.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2006 (2) ART SOCCER
15.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ14 ΠΑΙΔΩΝ 2007 AJAX-STARS
17.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Κ15 ΠΑΙΔΩΝ 2005/6 ΑΤΡ.ΤΡΙΑΔΙΟΥ



First Previous  Εμφάνισε 1 από 14 σελίδες   Next Last